Bazujemy na doświadczeniu

Firma Ekombud istnieje na rynku już od 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji kontenerów. Czerpiąc doświadczenie z długoletniej praktyki szukamy nowych rozwiązań pozwalających efektywniej i wygodniej korzystać Klientom z naszych kontenerów.

Cały czas doskonalimy nasze produkty, wdrażając nowe technologie i w wielu wypadkach kreując trendy technologiczne wynikające z procesów recyklingu.

Zmiany i ulepszenia, które na bieżąco wprowadzamy do produkowanych kontenerów są również oparte na naszym 20-letnim doświadczeniu wynikającym z działania firmy, także w branży gospodarki odpadami. Dobrze znamy potrzeby, bolączki i zmieniające się oczekiwania naszych Klientów, sami na co dzień użytkujemy kilkaset kontenerów przeznaczonych do różnych zastosowań.

Dzięki temu potrafimy doradzić Klientowi jaki kontener najlepiej sprawdzi się w danym zastosowaniu i warunkach.

Automatyka produkcji kontenerów na odpady

Ludzie i technologia

W naszej firmie stawiamy na wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Projektanci i osoby odpowiedzialne za proces technologiczny to ludzie z dużym doświadczeniem i wizją. W celu zwiększenia efektywności produkcji na bieżąco rozbudowujemy i unowocześniamy nasz park maszynowy.

W konstrukcjach wykorzystujemy materiały wysokiej jakości od zaufanych dostawców, z którymi współpracujemy od lat. Produkty firmy Ekombud cenione są nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Wszystkie produkowane przez nas kontenery odpowiadają obowiązującym normom europejskim.

Mariusz Skowronek
Prezes Ekombud Sp. z o.o.

Tomasz Gazda
Wiceprezes Ekombud Sp. z o.o.

Rysunek techniczny kontenera na odpady