48 602 412 696

Kontenery z hakowym systemem załadunku 1200 mm » Kontener na odpady KP10 Odkryty

KP5 Szczelny

KP5 Szczelny
Typ
Szczelny
Długość
3500 mm
Szerokość
1700 mm
Wysokość
750 mm
Pojemność
5 m3
Przeznaczenie
Osady, skratki
System otwierania
Klapa
Dodatkowe informacje

Kontener spawany spoiną ciągłą do ramy nośnej w sposób szczelny. Klapa wyposażona w uszczelkę zabezpieczającą wyciekanie substancji płynnych. Dodatkowo w tylnej części ponad klapą specjalna konstrukcja zapobiegająca wylewaniu się osadu podczas załadunku kontenera na samochód.

Dostępność
Na zamówienie
Karta katalogowa pobierz

Oferowane kontenery na odpady

Produkowane przez nas kontenery na odpady są zgodne ze standardami obecnego światowego rynku. Spełniają też niemiecką normę DIN 30720 i DIN 30722. Wykonujemy kontenery według własnych projektów, a także według indywidualnych potrzeb klientów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz najwyższej jakości materiałami. Jesteśmy dostawcą kontenerów dla kontrahentów w kraju, a także za granicą.
Doświadczenie w konstruowaniu i wyposażaniu naszych produktów w praktyczne, trwałe i użyteczne rozwiązania czerpiemy na co dzień eksploatując kilkadziesiąt różnych kontenerów i pojemników. 

Produkujemy stalowe kontenery hakowe, kontenery rolkowe, kontenery zamknięte, otwarte, kontenery samowyładowcze, do segregacji odpadów recyklingowych. Oferujemy tez kontenery współpracujące z prasami (kompaktorami) hydrualicznymi do odpadów opakowaniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Katalogiem Produktowym

Pobierz