48 602 412 696

Kontenery z hakowym systemem załadunku 1200 mm » Kontener na odpady KP10 Odkryty

Mulda M15 Zakryta

Mulda M15 Zakryta
Typ
Zakryty
Długość
4100 mm
Szerokość
1620 mm
Wysokość
1700 mm
Pojemność
15 m3
Przeznaczenie
Odpady wiór stalowych
System otwierania
Klapy
Dodatkowe informacje

Kolor wg podstawowej palety RAL, gr. powłoki 120 mikronów. Kontener obsługiwany przez urządzenia bramowe. Kontener w całości spawany spoiną ciągłą, szczelny wyposażony w zawór spostowy - ociekacz.

Dostępność
Na zamówienie
Karta katalogowa pobierz

Oferowane kontenery na odpady

Produkowane przez nas kontenery na odpady są zgodne ze standardami obecnego światowego rynku. Spełniają też niemiecką normę DIN 30720 i DIN 30722. Wykonujemy kontenery według własnych projektów, a także według indywidualnych potrzeb klientów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz najwyższej jakości materiałami. Jesteśmy dostawcą kontenerów dla kontrahentów w kraju, a także za granicą.
Doświadczenie w konstruowaniu i wyposażaniu naszych produktów w praktyczne, trwałe i użyteczne rozwiązania czerpiemy na co dzień eksploatując kilkadziesiąt różnych kontenerów i pojemników. 

Produkujemy stalowe kontenery hakowe, kontenery rolkowe, kontenery zamknięte, otwarte, kontenery samowyładowcze, do segregacji odpadów recyklingowych. Oferujemy tez kontenery współpracujące z prasami (kompaktorami) hydrualicznymi do odpadów opakowaniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Katalogiem Produktowym

Pobierz