48 602 412 696

Kontenery z hakowym systemem załadunku 1200 mm » Kontener na odpady KP10 Odkryty

KP36 Plandekowiec

KP36 Plandekowiec
Typ
Plandekowiec
Długość
6500 mm
Szerokość
2420 mm
Wysokość
2400 mm
Pojemność
36 m3
Przeznaczenie
Odpady przemysłowe
System otwierania
Wrota
Dodatkowe informacje

Kontener konstrukcji stalowej, ściany boczne z plandeką rozsuwaną niezależnie lewa, prawa strona na zasadzie firanki. Podłoga kontenera wyposażona w uchwyty umożliwiające zabezpieczenie ładunku.

Dostępność
Na zamówienie
Karta katalogowa pobierz

Oferowane kontenery na odpady

Produkowane przez nas kontenery na odpady są zgodne ze standardami obecnego światowego rynku. Spełniają też niemiecką normę DIN 30720 i DIN 30722. Wykonujemy kontenery według własnych projektów, a także według indywidualnych potrzeb klientów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz najwyższej jakości materiałami. Jesteśmy dostawcą kontenerów dla kontrahentów w kraju, a także za granicą.
Doświadczenie w konstruowaniu i wyposażaniu naszych produktów w praktyczne, trwałe i użyteczne rozwiązania czerpiemy na co dzień eksploatując kilkadziesiąt różnych kontenerów i pojemników. 

Produkujemy stalowe kontenery hakowe, kontenery rolkowe, kontenery zamknięte, otwarte, kontenery samowyładowcze, do segregacji odpadów recyklingowych. Oferujemy tez kontenery współpracujące z prasami (kompaktorami) hydrualicznymi do odpadów opakowaniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Katalogiem Produktowym

Pobierz