48 602 412 696

Kontenery z hakowym systemem załadunku 1200 mm » Kontener na odpady KP10 Odkryty

KP32 Szczelny

KP32 Szczelny
Typ
Szczelny
Długość
6500 mm
Szerokość
2300 mm
Wysokość
2100 mm
Pojemność
32 m3
Przeznaczenie
Odpady przemysłowe płynne
System otwierania
Klapa
Dodatkowe informacje

Kontener spawany spoiną ciągłą do ramy nośnej w sposób szczelny. Klapa wyposażona w uszczelkę zabezpieczającą wyciekanie substancji płynnych. Dodatkowo w przedniej części kontenera konstrukcja zapobiegająca wylewaniu się substancji płynnych podczas przyhamowania samochód.

Dostępność
Na zamówienie
Karta katalogowa pobierz

Oferowane kontenery na odpady

Produkowane przez nas kontenery na odpady są zgodne ze standardami obecnego światowego rynku. Spełniają też niemiecką normę DIN 30720 i DIN 30722. Wykonujemy kontenery według własnych projektów, a także według indywidualnych potrzeb klientów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz najwyższej jakości materiałami. Jesteśmy dostawcą kontenerów dla kontrahentów w kraju, a także za granicą.
Doświadczenie w konstruowaniu i wyposażaniu naszych produktów w praktyczne, trwałe i użyteczne rozwiązania czerpiemy na co dzień eksploatując kilkadziesiąt różnych kontenerów i pojemników. 

Produkujemy stalowe kontenery hakowe, kontenery rolkowe, kontenery zamknięte, otwarte, kontenery samowyładowcze, do segregacji odpadów recyklingowych. Oferujemy tez kontenery współpracujące z prasami (kompaktorami) hydrualicznymi do odpadów opakowaniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Katalogiem Produktowym

Pobierz