48 602 412 696

Kontener KP7 Odkryty

Kontener Kontener KP7 Odkryty
Kontener Kontener KP7 Odkryty Kontener Kontener KP7 Odkryty Kontener Kontener KP7 Odkryty
Kontener KP7 Odkryty
Typ
Odkryty
Długość
3500 mm
Szerokość
1700 mm
Wysokość
1150 mm
Pojemność
7 m3
Przeznaczenie
Kontener odkryty służący do gromadzenia odpadów budowlanych, gruzu oraz innych
System otwierania
Klapa lub wrota
Dodatkowe informacje

Kolor wg podstawowej palety RAL, gr. powłoki 120 mikronów. Kontener obsługiwany przez urządzenia typu hakowe i/lub bramowe.   Kontener w całości spawany spoiną ciągłą.

Dostępność
Na zamówienie
Karta katalogowa pobierz

Oferowane kontenery na odpady

Produkowane przez nas kontenery na odpady są zgodne ze standardami obecnego światowego rynku. Spełniają też niemiecką normę DIN 30720 i DIN 30722. Wykonujemy kontenery według własnych projektów, a także według indywidualnych potrzeb klientów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz najwyższej jakości materiałami. Jesteśmy dostawcą kontenerów dla kontrahentów w kraju, a także za granicą.
Doświadczenie w konstruowaniu i wyposażaniu naszych produktów w praktyczne, trwałe i użyteczne rozwiązania czerpiemy na co dzień eksploatując kilkadziesiąt różnych kontenerów i pojemników. 

Produkujemy stalowe kontenery hakowe, kontenery rolkowe, kontenery zamknięte, otwarte, kontenery samowyładowcze, do segregacji odpadów recyklingowych. Oferujemy tez kontenery współpracujące z prasami (kompaktorami) hydrualicznymi do odpadów opakowaniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Katalogiem Produktowym

Pobierz