48 602 412 696

Kontenery hakowe 1570mm , norma DIN 30722 » Kontener KP36 Plandeka

Kontener KP36 Plandeka

Kontener Kontener KP36 Plandeka
Kontener Kontener KP36 Plandeka Kontener Kontener KP36 Plandeka Kontener Kontener KP36 Plandeka
Kontener KP36 Plandeka
Typ
Zakryty
Długość
6500 mm
Szerokość
2300 mm
Wysokość
2400 mm
Pojemność
36 m3
Przeznaczenie
Odpady budowlane, przemysłowe, wióry stalowe, trot
System otwierania
Wrota
Dodatkowe informacje

Kolor wg podstawowej palety RAL, gr. powłoki 120 mikronów. Kontener obsługiwany przez urządzenia hakowe.   Kontener spawany spoiną ciągłą, wyposażony w zwijaną plandekę.

Dostępność
Na zamówienie
Karta katalogowa pobierz

Oferowane kontenery na odpady

Produkowane przez nas kontenery na odpady są zgodne ze standardami obecnego światowego rynku. Spełniają też niemiecką normę DIN 30720 i DIN 30722. Wykonujemy kontenery według własnych projektów, a także według indywidualnych potrzeb klientów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz najwyższej jakości materiałami. Jesteśmy dostawcą kontenerów dla kontrahentów w kraju, a także za granicą.
Doświadczenie w konstruowaniu i wyposażaniu naszych produktów w praktyczne, trwałe i użyteczne rozwiązania czerpiemy na co dzień eksploatując kilkadziesiąt różnych kontenerów i pojemników. 

Produkujemy stalowe kontenery hakowe, kontenery rolkowe, kontenery zamknięte, otwarte, kontenery samowyładowcze, do segregacji odpadów recyklingowych. Oferujemy tez kontenery współpracujące z prasami (kompaktorami) hydrualicznymi do odpadów opakowaniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Katalogiem Produktowym

Pobierz