48 602 412 696

Kontenery z hakowym systemem załadunku 1200 mm » Kontener na odpady KP10 Odkryty

Kontener na odpady KP10 Odkryty

Kontener Kontener na odpady KP10 Odkryty
Kontener Kontener na odpady KP10 Odkryty Kontener Kontener na odpady KP10 Odkryty Kontener Kontener na odpady KP10 Odkryty
Kontener na odpady KP10 Odkryty
Typ
Odkryty
Długość
3700 mm
Szerokość
1700 mm
Wysokość
1600 mm
Pojemność
10 m3
Przeznaczenie
Wywóz odpadów budowlanych, przemysłowych, gruzu itp.
System otwierania
Klapa lub wrota
Dodatkowe informacje

Kolor wg podstawowej palety RAL, gr. powłoki 120 mikronów. Kontener obsługiwany przez urządzenia typu hakowe i/lub bramowe.   Kontener w całości spawany spoiną ciągłą.

Dostępność
Na zamówienie
Karta katalogowa pobierz

Oferowane kontenery na odpady

Produkowane przez nas kontenery na odpady są zgodne ze standardami obecnego światowego rynku. Spełniają też niemiecką normę DIN 30720 i DIN 30722. Wykonujemy kontenery według własnych projektów, a także według indywidualnych potrzeb klientów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz najwyższej jakości materiałami. Jesteśmy dostawcą kontenerów dla kontrahentów w kraju, a także za granicą.
Doświadczenie w konstruowaniu i wyposażaniu naszych produktów w praktyczne, trwałe i użyteczne rozwiązania czerpiemy na co dzień eksploatując kilkadziesiąt różnych kontenerów i pojemników. 

Produkujemy stalowe kontenery hakowe, kontenery rolkowe, kontenery zamknięte, otwarte, kontenery samowyładowcze, do segregacji odpadów recyklingowych. Oferujemy tez kontenery współpracujące z prasami (kompaktorami) hydrualicznymi do odpadów opakowaniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Katalogiem Produktowym

Pobierz