48 602 412 696

Specjalne » KP18 Plandekowiec

KP18 Plandekowiec

Kontener KP18 Plandekowiec
Kontener KP18 Plandekowiec Kontener KP18 Plandekowiec Kontener KP18 Plandekowiec
KP18 Plandekowiec
Typ
Plandekowiec
Długość
4200 mm
Szerokość
2420 mm
Wysokość
2000 mm
Pojemność
18 m3
Przeznaczenie
Odpady przemysłowe
System otwierania
Wrota
Dodatkowe informacje

Kontener konstrukcji stalowej, ściany boczne plandeka rozsuwana niezależnie lewa, prawa strona na zasadzie fieranki. Podłoga kontenera wyposażona w uchwyty umożliwiające zabezpieczenie ładunku.

Dostępność
Na zamówienie
Karta katalogowa pobierz

Oferowane kontenery na odpady

Produkowane przez nas kontenery na odpady są zgodne ze standardami obecnego światowego rynku. Spełniają też niemiecką normę DIN 30720 i DIN 30722. Wykonujemy kontenery według własnych projektów, a także według indywidualnych potrzeb klientów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz najwyższej jakości materiałami. Jesteśmy dostawcą kontenerów dla kontrahentów w kraju, a także za granicą.
Doświadczenie w konstruowaniu i wyposażaniu naszych produktów w praktyczne, trwałe i użyteczne rozwiązania czerpiemy na co dzień eksploatując kilkadziesiąt różnych kontenerów i pojemników. 

Produkujemy stalowe kontenery hakowe, kontenery rolkowe, kontenery zamknięte, otwarte, kontenery samowyładowcze, do segregacji odpadów recyklingowych. Oferujemy tez kontenery współpracujące z prasami (kompaktorami) hydrualicznymi do odpadów opakowaniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Katalogiem Produktowym

Pobierz