48 602 412 696

Kontenery dla PSZOK » KP15 Siatka

KP15 Siatka

Kontener KP15 Siatka
Kontener KP15 Siatka
KP15 Siatka
Typ
Odkryty
Długość
3700 mm
Szerokość
2200 mm
Wysokość
1900 mm
Pojemność
15 m3
Przeznaczenie
Odpady selektywne, opakowaniowe
System otwierania
Wrota
Dodatkowe informacje

Kolor wg podstawowej palety RAL, gr. powłoki 120 mikronów.  Kontener obsługiwany przez urządzenia typu hakowego.   Kontener w całości spawany spoiną ciągłą.

Dostępność
Na zamówienie
Karta katalogowa pobierz

Oferowane kontenery na odpady

Produkowane przez nas kontenery na odpady są zgodne ze standardami obecnego światowego rynku. Spełniają też niemiecką normę DIN 30720 i DIN 30722. Wykonujemy kontenery według własnych projektów, a także według indywidualnych potrzeb klientów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz najwyższej jakości materiałami. Jesteśmy dostawcą kontenerów dla kontrahentów w kraju, a także za granicą.
Doświadczenie w konstruowaniu i wyposażaniu naszych produktów w praktyczne, trwałe i użyteczne rozwiązania czerpiemy na co dzień eksploatując kilkadziesiąt różnych kontenerów i pojemników. 

Produkujemy stalowe kontenery hakowe, kontenery rolkowe, kontenery zamknięte, otwarte, kontenery samowyładowcze, do segregacji odpadów recyklingowych. Oferujemy tez kontenery współpracujące z prasami (kompaktorami) hydrualicznymi do odpadów opakowaniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Katalogiem Produktowym

Pobierz